Erikujundusega ärikingid- 4 võimalust, kuidas personaliseerida kingitust

On asju, mis kunagi ei muutu ja see on rõõm kingituse saamisest, mida võib ületada ehk vaid kinkimisrõõm ise. Vaatamata sellele, et viimasel ajal tundub tihti justkui oleks aasta normaalset elu täielikult vahele jäänud, on hea teada, et on asju, mis püsivad muutumatuna. Tuleb taas suvi ja tulevad ka jõulud varsti jälle. See teadmine tekitab mõnusalt sooja turvatunde. Ja ongi käes aeg hakata mõtteid veeretama selles suunas, mida oma headele partneritele, klientidele, töötajatele ja sõpradele kinkida. Hea koostöö-aasta eest, jõuludeks, aasta lõpuks või mõneks muuks puhuks. Loe edasi ja saad teada, millised on ärikingituste trendid käesoleval aastal ja milliseid soovitusi jagavad meie ärikingi professionaalid.

Trende võib märgata mitmeid, kuid on neid, mis on kindlalt inimeste eelistustes ja saavad aina hoogu juurde. Ja seda põhjusega. Enne kui läheme konkreetsete ideede juurde, toome välja mõned olulisemad märksõnad.

Kohalik toodang
Mahe, käsitöö, taaskasutatavad materjalid, jätkusuutlik tarbimine, kohalikud kaupmehed ja tootjad—need on olulised märksõnad olnud juba tükk aega, aga on saanud veel olulisemaks just käesoleval aastal. Sellesse on oma osa andnud kindlasti globaalne kriis, mis puudutas lähedalt kohalikku väiketootjat.

Personaalsus
Personaalsus on oluline teema ka sel aastal. Ärikingituste puhul tähendab personaalsus läbimõeldud valikuid. Mõttega tehtud kingitus, mis tabab saaja olemust, kõnetab alati paremini kui see, mis seda tunnet ei tekita. Personaalsuse võid saavutada ka nimeliste kingitustega või pildi lisamisega pakendile.

Relevantsus
Kingitus läheb kõige rohkem asja ette kui saaja oskab sellega midagi ette võtta. Eriliselt head meelt teevad kingitused, millel on mitu otstarvet või mitu erinevat kasutusvõimalust. Nii võid kindel olla, et kingitus ei jää sahtlisse seisma ja Sinu ettevõtte nimi ja väärtused jäävad silmade alla pikemaks ajaks.

Piparkoogimaja valmistamise komplekt kliendi erikujunduses

1. Loomingulised lahendused

Mis võiks Sinu ettevõtte töötajatele, lojaalsetele klientidele ja parimatele koostööpartneritele olla kõige suuremaks inspiratsiooni allikaks? Ju see ongi Sinu toode või teenus, mida nii hoolega oled alati pakkunud. Vaata majas ringi, käi osakonnast-osakonda, suhtle tootmistsehhis mehaanikutega, räägi klientide ja kolleegidega teenindussaalis. Nii leiad kindlasti ideid ja mõtteid, kuidas enda jaoks olulisi inimesi üllatada.

Pakendikunst on valdkond, mis ei ammendu kunagi. Loov Organic Ärikink pakub lugematul hulgal võimalusi loomaks erilisi tooteid ja pakendi-erilahendusi. Kujuta ette seda üllatust, kui avatakse pakend, mis näeb välja täpselt nagu Sinu toode aga sisaldab midagi magusat ja mesist või miks mitte hoopis soolast. Erilised tooted, kus sees on mõni mahe maius, aga pakend näeb välja nagu Sinu toode. Näiteks nagu pildil olev DIY-komplekt, kus pahtlikotti on peidetud piparkoogimaja detailid ja hüdroisolatsiooni tuubi glasuur. Kui Sa ise tegutsed toiduainetetööstuses, võib muidugi šokolaadikarpi peita ka midagi mittesöödavat, näiteks puidust mänguasjad.

Erikujundusega pakendid

2. Loovad etiketid ja pakendid

Kui oled leidnud toote, mida tahaksid kinkida, on hea viis muutmaks kingitus personaalsemaks, luua erilised etiketid. Erikujundusega etiketile saad lisada, mida hing ihkab. Alates ettevõtte logost ja sõnumitest, lõpetades pühadesoovide või fotodega. Selline loov kinkekombinatsioon annab Sulle hea võimaluse siduda oma ettevõtte brändiväärtused ja -lubadused hoolikalt valitud toodetega, mis kannavad Sinu ettevõttega sarnaseid väärtusi.

Meie tootevalikust leiad kindlasti endale meelepärase kingi. Nagu pildil olevalt näitelt võib näha, õnnestus meil suurepäraselt pakendada Tallinki brändiväärtustest lähtuvasse pakendisse kuhjaga head tuju ja mõnusaid teeõhtuid terveks talveks.

Puidust tooted ja graveeringud

3. Erilised puidust tooted

Puidust valmistatud ja hästi läbimõeldud toode kätkeb endas just neid olulisi märksõnu, mida kõik kingisaajad täna väga väärtustavad. See on kohalik toodang ja kogukonna tuttav meister, hoolega kingisaajale pühendatud ja isikupärane disain ning lõputu hulk kasutusvõimalusi. Puit on väga plastiline materjal, millest annab vormida põhimõtteliselt kõike. Lisades veel tänapäevase tehnoloogia, graveeringud ja laserlõikuse, on võimalik saavutada ülim täpsus ja peen disain.

Kui eesmärk on kinkida midagi, mis mingil juhul ei jääks toanurka või lauasahtlisse tolmu koguma, on just erilised puidust tooted Sinu teema. Puidust kontori- või majapidamistarvikud, lauanõud, jõulukaunistused, mänguasjad ja töövahendid leiavad alati kasutust. Lase ainult oma fantaasial lennata ja mõtle end hetkeks kingisaaja kingadesse. Mida tal võiks vaja minna? Mis ese võiks talle tööl või kodus kasuks tulla? Või küsi nõu meie spetsialistidelt.

Erikujundusega kinkepakendid

4. Erikujundusega kinkepakendid

Meie lai valik kinkepakendeid annab Sulle hea võimaluse valida juba hoolega läbimõeldud ja töötavate lahenduste seast sobivaim. Meie meenemeistrid on aastate jooksul katsetanud sadu lahendusi ning valinud välja parimad toimivad pakendid, mida aasta-aastalt veelgi täiustada ja siis taas teile pakkuda. Olgu selleks siis stiilne vineerist erilise graveeringu või logokleebisega karbike, sõnumiga ümbrisvutlar või poekott. Sinu soovide järgi kujundatud kinkepakendid toovad kingisaajale kindlasti rõõmu ja leiavad kasutust ka siis, kui paki sisu on tühjaks saanud.

Loov Organicu tootesortimendist leiad suure valiku kodumaist mahetoodangut, millega kinkepakendid täita. Mahe- ja väiketootjate tooteid kinkides toetad Eesti majandust ja elu maapiirkondades, keskkonda ning aitad kaasa jätkusuutlikule elule kogu planeedil. Tervislike ja maitsvate mahetoodetega kingid head enesetunnet.