Nõuanded, mida järgida ärikinki tehes

On asju, mis kunagi ei muutu ja see on rõõm kingituse saamisest, mida võib ületada ehk vaid kinkimisrõõm ise.

Vaatamata sellele, et viimasel ajal tundub tihti justkui oleks aasta normaalset elu täielikult vahele jäänud, on hea teada, et on asju, mis püsivad muutumatuna.

Tuleb taas suvi ja tulevad ka jõulud varsti jälle. See teadmine tekitab mõnusalt sooja turvatunde. Ja ongi käes aeg hakata mõtteid veeretama selles suunas, mida oma headele partneritele, klientidele, töötajatele ja sõpradele kinkida.

Hea koostöö-aasta eest, jõuludeks, aasta lõpuks või mõneks muuks puhuks. Loe edasi ja saad teada, millised on ärikingituste trendid käesoleval aastal ja milliseid soovitusi jagavad meie ärikingi professionaalid.

Trende võib märgata mitmeid, kuid on neid, mis on kindlalt inimeste eelistustes ja saavad aina hoogu juurde. Ja seda põhjusega. Enne kui läheme konkreetsete ideede juurde, toome välja mõned olulisemad märksõnad.

Kohalik toodang
Mahe, käsitöö, taaskasutatavad materjalid, jätkusuutlik tarbimine, kohalikud kaupmehed ja tootjad—need on olulised märksõnad olnud juba tükk aega, aga on saanud veel olulisemaks just käesoleval aastal. Sellesse on oma osa andnud kindlasti globaalne kriis, mis puudutas lähedalt kohalikku väiketootjat.

Personaalsus
Personaalsus on oluline teema ka sel aastal. Ärikingituste puhul tähendab personaalsus läbimõeldud valikuid. Mõttega tehtud kingitus, mis tabab saaja olemust, kõnetab alati paremini kui see, mis seda tunnet ei tekita. Personaalsuse võid saavutada ka nimeliste kingitustega või pildi lisamisega pakendile.

Relevantsus
Kingitus läheb kõige rohkem asja ette kui saaja oskab sellega midagi ette võtta. Eriliselt head meelt teevad kingitused, millel on mitu otstarvet või mitu erinevat kasutusvõimalust. Nii võid kindel olla, et kingitus ei jää sahtlisse seisma ja Sinu ettevõtte nimi ja väärtused jäävad silmade alla pikemaks ajaks.