Parimad tooted igasse kingikotti

Jagame sinuga selle talve kõige populaarsemaid tooteid, mille üle rõõmustab iga kingisaajat.

Loodusvägi ÖKO glögi metsmustika-mustsõstra 500ml

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi on valmistatud 100% looduspuhtast toorainest. Glögi aluspõhjaks on otse marjadest külmpressitud metsmustika ja mustasõstra täismahlad, vesi ja täisroosuhkur. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.

Mahedad hõrgud piparkoogid

Hõrgud, käsitööna valminud gluteeni- ja piimavabad tatrajahust piparkoogid on imeline talvemaius, mis rõõmustab ka terviseteadlikumat maiasmokka ning annab edasi meie pagarite kõige soojemad tervitused.
Erilise retsepti järgi valmistatud maiusele lisavad traditsioonilist soojendavat jõulumekki ingver, kaneel ja nelk.

Mustsõstraseemne õli

Kasutades just seemneid, saame sealt kätte olulised rasvhapped, mis võivad aidata reguleerida hormonaalset tasakaalu ning kiirendada ainevahetust. Musta sõstra seeme on üks rikkamaid gammalinoleenhappe (GLA) allikaid, mis: aitab nahal särada, teeb juuksed läikivaks ning tugevdab silmade tervist ja liigeseid.

Loodusvägi ÖKO metsamesi, kurkumi ja ingveri 300g

Mahe metsamesi ingveri ja kurkumiga on meeldiv kooslus siidisest meest, ingverist ja kurkumist.
Ingver on tuntud kui vereringe ergutaja ning kurkum kui naturaalne antibiootikum. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila mesitarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades.