Ärikingituste kataloog 2020

Populaarsed komplektid

Vägev pidusöömaaeg

Tõeliselt külluslik kodumaine toidu- ja joogivalik lennutab mõtte- ja maitsemeeled tagasi suvistesse männiokkalõhnalistesse metsadesse, marjatäpilistesse rabaservadesse ja tuultest sasitud kadakate vahele. Eesti käsitöö hõrk mekk pakub meeliülendavaid maitseelamusi, meie metsade vägi kosutab tervist ja annab jõudu.

Sahvri uksed valla

Nii nagu esivanematel oli tavaks, kestab see ka edasi – kodusahvrist kantakse jõuludeks lauale head ja paremat, mis saagikorjamise aegu tallele on pandud. Ka meie „sahvris“ leidub pühademeeleolus nautimiseks mitmesuguseid jooke ja delikatesse.

Päkapiku aardelaegas

Talveootus. Jõuluootus. Põnevus, mida sisaldab päkapiku salalaegas.
Kui kõht on hääd ja paremat täis, on aeg meisterdada lustaka kohvriga – väike kingisaaja saab kirja panna järgmise aasta jõulu salasoovid, värvida ja koos lustaka tegelasega jõulumetsas jalutada. Aardelaegas ei jää tühjaks ka pärast jõule vaid peidab endas väikese kingisaaja salajaseid aardeid ka edaspidi.

Mustikmarja võluvägi

Eesti metsade väike aga väekas mustikas toob tervist igasse kodusse. See hilissuvel pehmete samblapuhmaste vahelt korjatud “sinine kuld” on täis tõelist väge. Talvel, paukuva pakasega, kui sõrmed ning varbad veel külmast punased ja kanged, paneb soojendav mustikaglögi vere taas käima ning marjane šokolaad toob näole sinaka naeratuse

Populaarsed tooted

Mahe mustika-mustsõstraglögi

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi on valmistatud 100% looduspuhtast toorainest. Glögi aluspõhjaks on otse marjadest külmpressitud metsmustika ja mustasõstra täismahlad, vesi ja täisroosuhkur. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.

Mahedad hõrgud piparkoogid

Hõrgud, käsitööna valminud gluteeni- ja piimavabad tatrajahust piparkoogid on imeline talvemaius, mis rõõmustab ka terviseteadlikumat maiasmokka ning annab edasi meie pagarite kõige soojemad tervitused.
Erilise retsepti järgi valmistatud maiusele lisavad traditsioonilist soojendavat jõulumekki ingver, kaneel ja nelk.

Mahedad käsitöökompvekid

Eesti käsitöökommide meistrid on hoole ja armastusega valmistanud täiusliku maitseelamuse maiasmokkadele. Keskkonnasõbralikust pakendist leiad rikkalikud maitsete kombinatsioonid, mis annavad igale kompvekile ainulaadse iseloomu. Kvaliteetne tooraine pärineb hoolega valitud kodumaistest marjadest (must sõstar, pohl, astelpaju) ja kaugete maade eksootilistest viljadest (apelsin, sidrun, ingver jt).

Mahe metsamesi rabajõhvikaga

Mahe metsamesi rabajõhvikaga on põnev kooslus siidisest meest ning metsasest marjapulbrist. Rahvameditsiinis on rabajõhvikat kasutatud külmetuse korral, palaviku alandamiseks ja organismi tugevdamiseks. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila tarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades. Kuna mesi võimendab lisatud ainete toimet, on rabajõhvikapulbriga metsamesi eriti väärtuslik.

Kristiina Esop
MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

„Loov on südamega tegutsev ettevõte. Nende tegevus on kantud tähelepanust ja hoolivusest oma klientide ja partnerite suhtes ja see on see, mis üha rohkem loeb. Tunne, mis ettevõtte suhtes tekib, ongi määrav – kas aetakse n-ö õiget ja vajalikku asja või tehakse niisama äri. Loov eristub kindlasti oma suhtumise ja panuse poolest ühiskonda. Nende väärtused ühtivad ka Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi omadega.

Elina Välja
EAS

„Loovi tooted kannavad väärtusi, mille eest ka EAS läbi oma tegevuste seisab. On oluline, et saame oma väärtusi võimendada läbi partnerite ning seetõttu on Loov ilmselge valik!“

Piia Bergštein
ABB

ABB on teinud Loov Organicuga koostööd jõulukingituste leidmiseks. Meile meeldis ja jäi eriliselt meelde kliendipõhine lähenemine – meie erisoovile leiti lahendus, mida portfellis ei olnud. Teadvustasime, et oma koostööpartneritele kingituse tegemine koostöös Loov Organicuga tähendab ka kingitust Eesti väiketootjale, kelleni muude kanalite pidi ei jõuaks.

Arvo Vainlo
Kunda Nordic Tsement AS

Oleme juba aastaid oma töötajaid ja koostööpartnereid jõulude ajal rõõmustanud Loovi toodetega. Firmakingi valikul on meie jaoks oluline see, et kink annaks edasi meie ettevõtte jaoks olulisi väärtusi ja hoiakuid. Loovi tooted on kvaliteetsed, valminud kodumaisest toorainest ning keskkonnahoidlikkust silmas pidades. Samuti teeb rõõmu see, et Loovi töötajad on väga sõbralikud ja vastutulelikud ning aitavad kingid ära pakkida ja transportida, kuhu vaja. Kui soovid kingisaaja hinge paitada, siis Loovi ehedad ja maitsvad tooted on kindel valik!”