Ärikingituste kataloog 2022

Populaarsed komplektid

JÕULUSOOV

Öeldakse, et oma siiras jõulusoov tuleb hoida enda mõtteis ning südameis, sest selle jagamisel võib soovi täitumine nurjuda. Seetõttu pakume Sulle teist jõulusoovi – meeldejäävat kingitust, mis koosneb Loodusvägi parimatest paladest, mida endale või lähedasele kinkida. Pakis on mugavalt koha sisse seadnud mahe metsmustika-mustsõstra glögi, tumeda šokolaadi riisivahvlid, kosutav kurkumi ja ingveri metsamesi, värske tinktuur ning teemakohane ÖKO piparkook. Sinu esimene jõulusoov on Sulle isiklik, aga las see teine jõulusoov olla meil ühine! 

IMMUUNSUS

Külmal ajal on kõikidel ühiseks sooviks immuunsuse tugevdamine. Haiguste tähetund on alati siis, kui seda kõige vähem vaja on – jõulude eel ja peale jõule. Selleks, et külmetuste ja viiruste aeg paremini üle elada, oleme kokku valinud täpselt parajalt kasuliku kingipaki, mis sisaldab mahedat glögi, erilist rabajõhvika mett ning immuunsust tugevdavat tinktuuri. Paki manustamine läheb ilmselt kõigil väga libedalt! 

 

TALVEÕHTU

Mmm… külmal talveõhtul, kui õues lund tuiskab ja miinuskraadid tuppa tahavad trügida, on Loodusvägi mahe metsmustika-mustsõstra glögi just see, mis hinge soojaks teeb ja kogu tralli toast nautida laseb. Kurkumi- ingveri mesi ning ingver tumedas šokolaadis toetavad Sinu tervist, kui soovid ka ise külma pakase kätte astuda ja talvemõnusid nautida! Ehk peakski, sest hiljem tagasi sooja tuppa tulles on Sind kirsiks tordil ootamas Loodusvägi riisivahvel ning vaarikad mõrus šokolaadis. Mmm.. küll see talveõhtu on võrratu! 

VÕLUVÄGI

Võluväel vupsavad mõnusad ÖKO toorbatoonid Sulle kaasa, kui sead sammud tööle, kooli või mujale tegevustesse. Õnneks on toorbatoone kaks, sest üks maandub enne Su kõhus, kui taskus. Ega me ei saa seda pahaks panna… aga ingver saab. Seetõttu oleme toorbatoonidele lisaks kaasanud ka ÖKO ingveri šokoaadis, millel on juba omad plaanid Sinu südamega. Juhul, kui tahked valikud Su südant ei sulata, siis üks soe metsmustika- mustsõstra glögi võlub Su kindlasti ära!
Loodusvägi on tõesti võluvägi!

KOHVER

Kui kiirete toimetuste ja lõpmata pika aastalõpu kõrvalt reisikohvriga midagi peale hakata ei ole, siis Loodusvägi Kohver lahendab probleemid! Rõõmu kui palju, nähes väikest jõnglast meeleoluka lilla kohvriga ringi käimas, püüdes paljud pilgud ainult sellele. Ja kui see kohver veel avada…
… hüppavad sealt välja maitsvad maiused, kosutav kõrrejook ning kaks puidust nukku, keda enda nägemuse järgi kaunistada ning hiljem mängudesse kaasata saab! Mängudesse võib kaasata ka teemakohase kohvri, sest selle tagaküljel saab jõnglane proovile panna enda värvimisoskused!
Võrreldes reisikohvriga, seda kohvrit enam uuesti kokku pakkima ei pea! 

 

JUTE

Pakkidest kõige pisim, aga sugugi mitte halvem Jute sobib ideaalselt lastele ja noortele, sest temas on olemas täpselt paras kogus parimaid Loodusvägi maiustusi. Kasulikud jõhvikad apelsini šokolaadis, krõmpsud mandlid valges rukkililleõitega šokolaadis, maitsev õuna kõrrejook ning tervislik aprikoosi- ingveri toorbatoon hoiavad suunurgad üleval ja kõhu heast kraamist täis. 

Populaarsed tooted

Loodusvägi ÖKO glögi metsmustika-mustsõstra 500ml

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi on valmistatud 100% looduspuhtast toorainest. Glögi aluspõhjaks on otse marjadest külmpressitud metsmustika ja mustasõstra täismahlad, vesi ja täisroosuhkur. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.

Mahedad hõrgud piparkoogid

Hõrgud, käsitööna valminud gluteeni- ja piimavabad tatrajahust piparkoogid on imeline talvemaius, mis rõõmustab ka terviseteadlikumat maiasmokka ning annab edasi meie pagarite kõige soojemad tervitused.
Erilise retsepti järgi valmistatud maiusele lisavad traditsioonilist soojendavat jõulumekki ingver, kaneel ja nelk.

Mustsõstraseemne õli

Kasutades just seemneid, saame sealt kätte olulised rasvhapped, mis võivad aidata reguleerida hormonaalset tasakaalu ning kiirendada ainevahetust. Musta sõstra seeme on üks rikkamaid gammalinoleenhappe (GLA) allikaid, mis: aitab nahal särada, teeb juuksed läikivaks ning tugevdab silmade tervist ja liigeseid.

Loodusvägi ÖKO metsamesi, kurkumi ja ingveri 300g

Mahe metsamesi ingveri ja kurkumiga on meeldiv kooslus siidisest meest, ingverist ja kurkumist.
Ingver on tuntud kui vereringe ergutaja ning kurkum kui naturaalne antibiootikum. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila mesitarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades.