Kingitused mängivad olulist rolli suhete hoidmisel ja loomisel

Kinkimine on tegevus, mis ühendab meid emotsionaalselt ning loob sidemeid, seda eriti ka ärimaailmas.
Ettevõtete jaoks on kingitused mitte ainult hea viis näidata klientidele ja töötajatele nende tähtsust, vaid ka võimalus luua tugevam ja kestvam side. Toome välja paar põhjust, miks kinkimine on oluline:

  • Kingituste saatmine näitab, et ettevõte hindab lojaalsust ja tekitab tunde, et inimene on oluline ning tema panust on märgatud ja hinnatud.
  • Kingitused loovad emotsionaalse sideme. Meie pakid ei ole lihtsalt füüsilised esemed, vaid näitavad, et ettevõte tõesti hoolib. Sel aastal annetame 10% lastepakkide müügitulust Tallinna Lastehaigla toetusfondi.
  • Kingitused loovad mälestusi ja positiivseid seoseid, eriti kui on rõhku pandud personaalsele lähenemisele.
  • Suurem valik kingitusi aitab neid kohanda erinevatele sihtgruppidele, kes ettevõttes kinke võiksid vajada: töötajad, nende lapsed, erinevad osakonnad.
    Aga ka kliente ja koostööpartnereid ei tasuks unustada. Ideede saamiseks tee tutvust meie Ärikink 2023 kingikataloogiga

Pane kingitused enda kasuks tööle
Me ei hinda just sageli ettevõtte kingituste tähtsust. Tegelikult on see äritegevuse oluline osa. Hästi teostatud ja läbimõeldud kingitus edastab teie sõnumit positiivsel viisil, olles saajale väikese tunnustuse ja tähelepanelikkuse sümboliks.

 

Kingitused on abiks (äri)suhete loomisel
Nad aitavad teil luua positiivset muljet ja luua tugevat sidet kingi saajaga.
Kingitused on abiks brändituntuse hoidmisel
On tehtud uuringuid ja välja selgitatud, et aasta pärast mäletab 66% kingituste saajatest ikka veel reklaamkingitusel oleva kaubamärgi nime.
Kingitused on abiks turunduskampaaniate loomisel

Isikupärasta oma kingitused
Mida personaalsem see on, seda suurema tõenäosusega jagab saaja seda ka oma sotsiaalmeedia platvormidel. Meie kingitustele saad lisada ettevõtte sümboolika või logoga kleebise.

Kingitused on abiks konkurentide võitmisel
Konkurentsieelise säilitamine oma turul on uute ettevõtete kaasaegses maailmas tähtsam kui kunagi varem.

Kui soovite terveid suhteid oma klientide, partnerite ja töötajatega, on oluline valida õiged ärikingitused. Ja eelkõige peaks siinkohal veenduma, et kingitused edastavad selgelt teie sõnumit ja on teie ettevõtte jaoks asjakohased.
Kokkuvõtvalt, kingitused mängivad olulist rolli, need mitte ainult ei loo emotsionaalseid sidemeid, vaid loovad väärtust. Ärikingi meeskond pakub mitmeid võimalusi teie klientide rõõmustamiseks, ära lase võimalust käest, võta ühendust ja aitame leida just teile sobiva kingituse Ärikink 2023 kingikataloogist.