Mis on kingi valikul oluline?

On asju, mis kunagi ei muutu ja see on rõõm kingituse saamisest, mida võib ületada ehk vaid kinkimisrõõm ise. Vaatamata sellele, et viimasel ajal tundub tihti justkui oleks viimased paar aastat normaalset elu täielikult vahele jäänud, on hea teada, et on asju, mis püsivad muutumatuna. Tuleb taas suvi ja tulevad ka jõulud varsti jälle. See teadmine tekitab mõnusalt sooja turvatunde. Ja ongi käes aeg hakata mõtteid veeretama selles suunas, mida oma headele partneritele, klientidele, töötajatele ja sõpradele kinkida. Hea koostöö-aasta eest, jõuludeks, aasta lõpuks või mõneks muuks puhuks.

Trende võib märgata mitmeid, kuid on neid, mis on kindlalt inimeste eelistustes ja saavad aina hoogu juurde. Ja seda põhjusega. Enne kui läheme konkreetsete ideede juurde, toome välja mõned olulisemad märksõnad.

Kohalik toodang
Mahe, käsitöö, taaskasutatavad materjalid, jätkusuutlik tarbimine, kohalikud kaupmehed ja tootjad—need on olulised märksõnad olnud juba tükk aega, aga on saanud veel olulisemaks just viimastel aastatel. Sellesse on oma osa andnud kindlasti globaalsed kriisid, mis puudutavad lähedalt meid kõiki, aga eriti kohalikke väiketootjaid.

Personaalsus
Personaalsus on oluline teema igal aastal. Ärikingituste puhul tähendab personaalsus läbimõeldud valikuid. Mõttega tehtud kingitus, mis tabab saaja olemust, kõnetab alati paremini kui see, mis seda tunnet ei tekita. Personaalsuse võid saavutada ka nimeliste kingitustega või pildi lisamisega pakendile.

loodusvägi_kohver

Relevantsus
Kingitus läheb kõige rohkem asja ette kui saaja oskab sellega midagi ette võtta. Eriliselt head meelt teevad kingitused, millel on mitu otstarvet või mitu erinevat kasutusvõimalust. Nii võid kindel olla, et kingitus ei jää sahtlisse seisma ja Sinu ettevõtte nimi ja väärtused jäävad silmade alla pikemaks ajaks.

Lisaväärtused
Meie kingikomplektid mitte ainult ei too rõõmu teie lähedastele, vaid pakuvad ka võimalust teha head. Meie laste kingipakke soetades annate automaatselt 10% müügitulust Tallinna Lastehaigla Toetusfondile, aidates neil teha imetabast tööd laste tervise heaks.

Kingi rõõmu ja lootust lastele: Tee annetus koos meiega!